Panel uživatele

Radiostanice (vysílačka) je technické zařízení pro bezdrátovou komunikaci. Tyto radiostanice ve větší míře využívají firmy pro potřebu komunikace. Nejzásadnější pro výběr vysílačky je frekvenční pásmo. V našem on-line obchodu jsou k dispozici profesionální radiostanice ve frekvečním pásmu UHF a VHF.

UHF - radiovysílačky v tomto frekvenčním pásmu, jsou charakteristické menším rozsahem signálu. Tento typ vysílačky volte v hustě zastavěných oblastech, v budovách a v místech, kde se nachází větší počet různých překážek. Signály UHF mají lepší tendenci pronikat dřevem, ocelí, betonem atd., což znamená, že mají nižší tendenci rušení.

VHF - tento typ radiovysílačky má oproti UHF vyšší rozsah signálu. Tuto variantu volte v případě, že máte v plánu využívat radiostanice pouze venku a v oblastech, které jsou relativně bez překážek, tedy bez husté zástavby a většího členění terénu. VHF signály se lépe a dál šíří volným prostorem. Poskytují lepší výkon v rozhlehlém terénu.

Radiostanice obsahuje filtry potlačující rušivé signály kódování, díky kterým je zachycen signál pouze na spárovaných vysílačkách.

Adler trička v mnoha různých barvách

Doprava od 99,-

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

DOTAZ

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *