Radiostanice (vysílačka) je technické zařízení pro bezdrátovou komunikaci. Tyto radiostanice ve větší míře využívají firmy pro potřebu komunikace. Nejzásadnější pro výběr vysílačky je frekvenční pásmo. V našem on-line obchodu jsou k dispozici profesionální radiostanice ve frekvečním pásmu UHF a VHF.

UHF - radiovysílačky v tomto frekvenčním pásmu, jsou charakteristické menším rozsahem signálu. Tento typ vysílačky volte v hustě zastavěných oblastech, v budovách a v místech, kde se nachází větší počet různých překážek. Signály UHF mají lepší tendenci pronikat dřevem, ocelí, betonem atd., což znamená, že mají nižší tendenci rušení.

VHF - tento typ radiovysílačky má oproti UHF vyšší rozsah signálu. Tuto variantu volte v případě, že máte v plánu využívat radiostanice pouze venku a v oblastech, které jsou relativně bez překážek, tedy bez husté zástavby a většího členění terénu. VHF signály se lépe a dál šíří volným prostorem. Poskytují lepší výkon v rozhlehlém terénu.

Radiostanice obsahuje filtry potlačující rušivé signály kódování, díky kterým je zachycen signál pouze na spárovaných vysílačkách.

Radiostanice

11 položek

Zobrazit:

Vyberte si správnou velikost oděvu

Tabulky velikostí oděvů

 

 

cc  
Vážení zákazníci! 

Náš web aktuálně prochází velkou 
REKONSTRUKCÍ,
ale 
provoz není přerušen.

Tak se již dále nenechte rušit a vybírejte si z naší skvělé nabídky.
Pokud Vám něco nebude fungovat jak má, kontatujte nás prosím a my Vám rádi s čímkoliv poradíme.

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

DOTAZ na dostupnost zboží / Předběžná OBJEDNÁVKA

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *