Bezpečná stavba / Koordinace jeřábů

Jsme jednička na poli obsluhy věžových jeřábů a jeřábnických prací v ČR a na Slovensku. Díky tomu máme bohaté zkušenosti z praxe. Pro zlepšení bezpečnosti staveb, která se stále ve velkém zanedbává a kvůli nezkušenosti pozemního personálu, jsme stáhli naše nejlepší jeřábníky z oblaků a vycvičili z nich prvotřídní Koordinátory jeřábů.

Dle platnách předpisů, na každé stavbě o 3 a více jeřábech je povinnost mít Koordinátora jeřábů, který dohlíží na jejich práci. Proto vám nabízíme ty nejlepší koordinátory s dlouholetou praxí, kteří vám na stavbě zajistí bezpečnost. 

Nemusíte se bát, že by vám naši koordinátoři brzdili stavbu, nebo se dožadovali nesmyslných požadavků jako naše konkurence. Naši koordinátoři budou pouze dohlížet na bezpečný provoz stavby, aby se nestal žádný vážný úraz nebo škoda na staveništi. 

koordinace

Úkoly našich koordinátorů: 

1. Kontrolovat komunikaci mezi jeřábníkem a navigátorem a zajistit aby nedošlo ke srážce či jakémukoliv fyzickému kontaktu dvou jeřábů. V případě nutnosti zasáhnout.

2. Kontrolovat vazače a navigátory, jestli svou práci provádí správně, bezpečně a souladu s platnými předpisy. 

3. Kontrolovat vázací prostředky, aby nedošlo k nehodě následkem opotřebení.

4. Dělat prostředníka mezi vedením stavby a jeřábníky. 

 

 

Našimi hlavními zákazníky jsou BMTI, STRABAG a SKANSKA se kterými spolupracujeme již dlouhodobě a kterým zároveň zajišťujeme obsluhu jeřábů.

Jelikož zajišťujeme i obsluhu jeřábů, tak můžeme nabídnout to co nikdo jiný. Rychlé, snadné a opravdu bezproblémové fungování staveb, kde nikdo nebude házet klacky pod nohy a vyžadovat nesmyslné úkony jako například zdlouhavá zbytečná školení. A v případě jakéhokoliv problému jeho bleskové interní vyřízení.

To šetří čas, starosti a nemalé peníze vám i všem dodavatelům.

 

 

Vyberte si správnou velikost oděvu

Tabulky velikostí oděvů

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

DOTAZ na dostupnost zboží / Předběžná OBJEDNÁVKA

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *