Doprava

Na všechny naše produkty či vybavení nabízíme vlastní dopravu. 

Jelikož náš personál celé dny objíždí stavby po celé Praze, můžeme vám nabídnout na vaše objednané produkty dopravu po Praze ZDARMA některým z našich techniků, který bude mít cestu kolem vašeho domu, kanceláře či stavby.

Pro vytížené jedince je toto ideální způsob doručení objednávky, protože nemusíte sedět celý den doma a čekat, jestli vám kurýr přiveze zásilku nebo ne. Nemusíte se ani trmácet na poštu a čekat nekonečné fronty. Až bude vaše objednávka připravena, jednoduše se domluvíme kam a kdy by jste jí chtěli dopravit a na kterém telefoním čísle vás nebo třeba někoho z rodiny či kolegu zastihneme a hned, jak bude mít některý z našich techniků cestu poblíž, ozve se a dopraví vám objednávku až ke dveřím. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veškeré naše vybavení z půjčovny rozvážíme automaticky naší vlastní dopravou. Po Praze je doprava ZDARMA při objednávce předem. Pokud ale potřebujete nutně například bádii na beton již následující den nebo dokonce ještě dnes, ani to není problém pokud si připlatíte Pohotovostní službu.

V případě že máte na stavbu objednaný jeřáb od společnosti Konstruktiva LOKUS a.s., je možné domluvit se na dopravě zdarma i mimo Prahu. Jednoduše vám přijede společně s jeřábem na kamionu i například bádie na beton, řetězy na jeřáb nebo paletové vidle. 

Můžeme vám dodat tímto způsobem i menší věci jako například textilní vázací prostředky nebo pracovní oděvy. V tomto případě je ale nutná platba převodem či na fakturu. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pokud na svou objednávku opravdu spěcháte a nestačí vám, aby byla dopravena až bude mít někdo cestu kolem. Jednoduše řečeno potřebujete svou objednávku IHNED, ani to není problém. Nabízíme i pohotovostní službu a pokud si tuto službu přiobjednáte, náš technik OKAMŽITĚ skočí do auta a vyřídí vaší objednávku (je li to reálné a objednané zboží či materiál k jeho výrobě je skladem).

Pohotovostní služba je zpoplatněna 500 Kč (bez DPH) / 1 započatou hodinu / 1 osobu

Vyberte si správnou velikost oděvu

Tabulky velikostí oděvů

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

DOTAZ na dostupnost zboží / Předběžná OBJEDNÁVKA

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *