O nás

Společnost Technicorp spol. s r.o. jsme založili v Praze dne 20.04.2009.

Společnost Technicorp spol. s r.o. jsme založili v Praze dne 20.04.2009.

Od začátku se primárně věnujeme specializovaným stavebním činnostem, jako jsou jeřábnické práce, železářské práce, manipulace se strojními zařízeními a jiné.
Tyto práce vykonáváme především na monolitických stavbách, jako jsou například obytné zástavby, mosty, odkalovací nádrže, plavební komory, tunely, metro, a mnoho dalších.
K těmto činnostem využíváme různé strojní, závěsné a manipulační zařízení.


Dne 8.4.2013 jsme rozšířili působnost na stavební činnosti a to na provádění malých staveb, jejich změn a odstraňování. Na tomto poli působnosti jsme čerpali zkušenosti z řad předešlých stavebních projektů, které jsme za ty dlouhé roky pomáhali postavit.


1.1.2014 jsme založili internetový obchod s názvem technicorp.cz.
V tomto internetovém obchodě budeme zákazníkům poskytovat prodej a pronájem strojních zařízení, zvedací techniky a speciálních pomůcek především stavebního zařízení se zaměřením pro monolitické stavby.


Naším hlavním zaměřením je nabídnout okamžitou pomoc všem firmám nejen s potřebnými stavebními pomůckami, ale i s pracovníky, kteří jsou připraveni vám ihned pomoci v nesnázích s dodržením stavebních termínů nebo při jiných potřebných záležitostech ve stavební činnosti.
Protože není nad podanou pomocnou ruku. Věříme, že zákazníci budou s našimi službami nadmíru spokojeni.
A pokud budeme moci s Vámi spolupracovat, spokojeni budeme i my.

Vyberte si správnou velikost oděvu

Tabulky velikostí oděvů

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *