Panel uživatele

Potisky na oděvy

Nabízíme Nažehlovací potisky na většinu nabízeného zboží. 

Pokud tedy potřebujete montérky s logem Vaší firmy, tak to žádný problém. Bude nám stačí k tomu pouze logo v křivkách, kteé nám dodáte a mi se již o vše postaráme. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Momentálně máme k dispozici řezací plotter, který nám vyřeže z jednobarevné fólie jakýkoliv motiv. Pokud chcete více barev, ani to není problém. 

Pro více barevná loga máme rovnou dvě možnosti. 

1. Vyřezat logo z fólie ve více barvách a následně tyto fólie ručně složit dohromady. Toto je co se kvality barev a životnosti týče nejlepší řešení ale bohužel má svá omezení. Je-li vaše logo možné vyrobit tímto způsobem je nutné konzultovat v každém jednotlivém případě.

2. Naše dílna disponuje i kvalitní Sublimační tiskárnou na textil. Tato tiskárna dokáže vytisknout jakýkoliv motiv, stejně jako jakákoliv běžná domácí tiskárna. Tato metoda nemá omezení co se počtu barev či velikosti detailů týče, ale nutno počítat, že takto vytvořená loga mají kradší životnost a časem se "operou".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena se za potisk se liší dle použité technologie, materiálu na který se tiskne a složitosti loga. Cenu tedy vypočítáme pro každou jednotlivou objednávku zvlášť. 

Na potištěné zboží se vztahuje vyjímka ze zákona. Potvrzenou objednávku již není možné zrušit a potištěné zboží již není možné vrátit ani reklamovat. 

 

K doručení balíků využíváme Českou poštou.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

DOTAZ

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *