Panel uživatele

Potisky na oděvy

Potisky a nažehlování

 

 

Nabízíme různé druhy potisků na většinu námi nabízeného zboží

Potřebujete potisk na montérky, bundy, vesty nebo trička například s logem Vaší firmy? Zašlete nám Vaše logo nebo kterýkoliv jiný obrázek, nejlépe v křivkách nebo v maximálním rozlišení a mi se již o potisk na Váš oděv postaráme. 

 

K vyříznutí optimálního tvaru potisku využíváme řezací ploter, který vyřeže z jednobarevné fólie jakýkoliv motiv. Dokážeme také vyrobit vícebarevná loga buď u nás nebo u našich partnerů za skvělou cenu.

Pro vícebarevná loga nabízíme tyto možnosti: 

  • Vyřežeme plotrem, například Vaše logo z fólie v barvách dle potřeby a následně tyto fólie ručně složíme dohromady. Takto vyrobený potisk je, co se týká kvality barev a životnosti, nejlepší řešení, ale bohužel má svá omezení (například v případě, že se barvy překrývají, je zřetelně vidět vrstvy folie poskládané na sebe). Je-li vaše logo možné vyrobit tímto způsobem, je nutné to nejdříve konzultovat v každém jednotlivém případě.
  • Naše dílna disponuje i sublimační tiskárnou na textil. Tato tiskárna dokáže vytisknout jakýkoliv motiv, stejně jako jakákoliv běžná domácí tiskárna. Tato metoda nemá omezení, co se počtu barev nebo velikosti detailů týče, ale je nutno počítat s tím, že takto vytvořená loga mají kratší životnost (cca 20 praní), a tak se časem "operou".
  • K označení například přileb je možné použít na míru vyrobené samolepky, které už vůbec nevytváří žádná barevná omezení.

 

Cena za potisk a výrobu se vždy individuálně liší dle použité technologie, materiálu, na který se tiskne a složitosti loga. Cenu proto vždy vypočítáváme pro každou zakázku zvlášť, a tak nás, prosím, kontaktujte, pro více informací nebo vyplňte formulář níže včetně potřebných příloh a my Vás budeme kontaktovat s cenovou nabídkou a pro další konzultace.

 PDF Tajemství volby reklamního textilu

 

Technicorp ESHOP doporučuje tyto oblíbená trika a vesty k potisku

Naše práce

Poptávkový formulář na potisk oděvů

Adler trička v mnoha různých barvách

Doprava od 99,-

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

DOTAZ

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *