Panel uživatele

Potisky na oděvy

Nabízíme nažehlovací potisky na většinu nabízeného zboží. 

Když tedy potřebujete montérky s logem Vaší firmy, tak nám jen zašlete Vaše logo v křivkách a mi se již o potisk na Váš oděv postaráme. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Momentálně máme k dispozici řezací plotter, který nám vyřeže z jednobarevné fólie jakýkoliv motiv. Pokud chcete více barev, ani to není problém. 

Pro více barevná loga máme rovnou dvě možnosti. 

1. Vyřezat logo z fólie ve více barvách a následně tyto fólie ručně složit dohromady. Toto je, co se kvality barev a životnosti týče, nejlepší řešení, ale bohužel má svá omezení. Je-li vaše logo možné vyrobit tímto způsobem, je nutné konzultovat v každém jednotlivém případě.

2. Naše dílna disponuje i kvalitní Sublimační tiskárnou na textil. Tato tiskárna dokáže vytisknout jakýkoliv motiv, stejně jako jakákoliv běžná domácí tiskárna. Tato metoda nemá omezení, co se počtu barev či velikosti detailů týče, ale nutno počítat s tím, že takto vytvořená loga mají kratší životnost a časem se "operou".

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena za potisk se liší dle použité technologie, materiálu, na který se tiskne a složitosti loga. Cenu vždy vypočítáváme individuálně pro každou objednávku zvlášť, a tak nás kontaktujte pro více informací. 

 

Doprava od 99,-

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info

DOTAZ

Souhlasím s podmínkamy ochrany osobních údajů dle GDPR: *